.

.

MiaTen 2 парчиња Мини Симпатична Potted Вештачки Еукалиптус Тревни Растенија Topiary Грмушки во Бела Керамички Тенџере Вазна W/7 Бои самолепливи Ladybugs Налепници Бонсаи за Farmhou

MiaTen 2 парчиња Мини Симпатична Potted Вештачки Еукалиптус Тревни Растенија Topiary Грмушки во Бела Керамички

мислење на клиентот:

DEN 335.76
Достапност
Во достапна форма

ПОДАРОК ПАКЕТ : Ќе Добиете 2 Пакети 7.8" H Potted Вештачка Трева Topiary Грмушки,14pcs 0.5"самолепливи DIY Бубамара Налепници.LIFELIKE и Пристоен : Мини Potted Вештачки Еукалиптус Зелена Рузмарин Boxwood Растенија Растенија Се Направени од Високо-квалитет Напредни Јп Материјали,ќе Ниту Венеат или Исчезнат.БРЕНД КВАЛИТЕТ ТЕНЏЕРЕ : Направен од Високо-квалитетни Керамички ,модерен Индустриски Стил Минималистички Стил го Прави Вашиот внатрешен Простор Повеќе Свежо, Сјајно и Полна со Уметничка Смисла.MULTICOLOR LAYBUGS НАЛЕПНИЦИ : Ставете Го Врз Тенџере или Лист да се Направи Целата Фабрика Изгледа пореално.ЛЕСНО ОДРЖУВАЊЕ : ставете ги Овие Слатки Лажни Растенија на Вашиот Полица/биро/табела Бања Значи, Вие Не Ќе Имате Било какви Проблеми за да Стигне до Вода за Вистински Погон.Mia Ten е Регистриран Бренд.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите