.

.

FagusHome 8 Вештачки Растенија Potted Вештачки Boxwood Topiary Дрво Вештачки Топка во Облик на Дрво Лажни Свежа Зелена Трева Цвет во Бела Пластика Тенџере за Дома Décor – Сет од 4 (Б)

FagusHome 8 Вештачки Растенија Potted Вештачки Boxwood Topiary Дрво Вештачки Топка во Облик на Дрво Лажни Свежа

мислење на клиентот:

DEN 359.76
Достапност
Во достапна форма

Lifelike Зеленило : вештачки boxwood topiary дрво се одржа во внатрешноста на бела пластика тенџере колонист.Разноврсна Големина : Пакет од 4 Парчиња и 7.87 инчен висина, овие дрвја се овозможи прикажување на подот, маси, клупи, или шалтери.Модерен Дизајн : едноставен, но елегантен канистер колонист направени со пластичен материјал дизајниран да изгледа како модерна глинени садови.Ниска Одржување : не бара наводнување, градинарски или сончева светлина.Спецификации : 7.87"H X 4.33" Дијаметар; Пакет на 4 Pcs.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите