.

.

Божиќ Украси Камин Скалите Ѕид Пред Нова Божиќ Цвет Фестивал Материјали, Сцената Декорација Реквизити, Елка Привезоци, Ратан Прстени Венец Кошмар Пред Божиќ

Божиќ Украси Камин Скалите Ѕид Пред Нова Божиќ Цвет Фестивал Материјали, Сцената Декорација Реквизити, Елка

мислење на клиентот:

DEN 1876.80
Достапност
Во достапна форма

Оваа гарланд ратан pendant е совршен прилог на есен/ноќта на Вештерките/Благодарноста семејство.Дизајн живописни вештачки растенија, вклучувајќи лисја, нежни цвеќиња, и пластични топки.Со голем број на Божиќ елементи за да се создаде пријатна атмосфера, зелени растенија дизајн е сјајна.Широк спектар на употреба : garlands може да се користат за декорација скалило огради, mantels, табели, прозорец рамки, итн., да се создаде атмосфера за Божиќ вашата домашна средина.Тоа исто така може да се користи за отворен двор декорација.Издржливи : Нашиот Божиќ венци се издржливи и можат да се употребуваат.Тоа е спакувани во здрав картон за лесни за складирање.Подароци : Нашата мултифункционален garlands дефинитивно ќе биде одличен избор за секој вид на декорација, или прекрасен подарок за еден многу посебен човек или прилика!.Убава декорација : Ова око-фаќање на зелен венец додава шарм на вашиот празник Божиќ.Користете го овој прекрасен зимски или да падне пред вратата венец за празнична есен, зима и Божиќ украси за дома или во покриени отворено место.Убава врати, надвор од тремот, над гаража, околу windows или камини, на mantelpiece или било каде во домот.На венец повеќе не е само венец на влезната врата!Лесно да се откажам на предниот дел на автомобилот, овој одличен избор освен да празнична декорација, исто така, ќе ги носи празнично чувство во текот на патувањето.Убава внатрешна или надворешна декорација : додадете шарм на вашиот Божиќ со овој око-фаќање на зелен венец.Користете го овој прекрасен зимски или да падне пред вратата венец за празнична есен, зима и Божиќ украси за дома или во покриени отворено место.Производ : Божиќ wreath Diameter : 60 CM,40 CM,50 CM.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите