.

.

Велигденски Зајак Венец Оркестарот за Пред Врата, Велигденскиот Зајак Пред Вратата Венец, Велигден Крадец Bunny Задник со Ушите, Зајакот Форма Гарланд Ѕид Оркестарот

Велигденски Зајак Венец Оркестарот за Пред Врата, Велигденскиот Зајак Пред Вратата Венец, Велигден Крадец Bunny

мислење на клиентот:

DEN 369.60
Достапност
Во достапна форма

???? 【Уникатен Велигден Декорации】 Она што е потребно за да се направи вашиот Велигден венец најубавите?Се разбира, ова е bunny задник!Ова е голема bunny прилог со задник и ушите за Велигден венец.Совршен за Велигден и ќе го направи специјален подарок. ????Велигден Венец за Пред Врата Надвор 【рачно изработени Велигден Венец】 : Овој Велигден bunny венец е специјално дизајниран за домашна декорација.Вистински кадифен bunny и шарени мрежа венец дизајн ќе ви обезбеди богат празник вкусови и чувство на виталност на целата година. ????Велигден Декорации за Домот 【Велигден Bunny Гарланд】 : Ова воскресение вратата и прозорецот ѕид виси декорација е во форма на еден зајак, која е многу погодна за Велигденски украс и создава топла атмосфера за одмор вас.Тоа може да бидат обесени на вашата пред врата да ги пречекаат гостите, или обесени на троседот, камин, ѕид или прозорец за да го декорирате вашиот дом. ????Подготвени да ги Користат Мека флексибилни жица е фиксна во внатрешноста на bunny задник и ушите.Затоа, можете слободно да прикачете ги на Велигден венец и да им даде облик сакате.Оваа симпатична венец ќе леле вашиот гостин овој Велигден Сезона.Добредојдовте на вашите гости, пријатели и семејство со оваа една од еден вид Велигден Bunny Задник Венец. ????Соодветна Големина Bunny задник about55x40cm(со нозете).Велигден bunny венец оркестарот е лесен начин да декорирате вашиот дом или бизнис за Велигден.И двете возрасни и деца ќе го сакам и овој Велигден партија резерви.大公司重金打造链接,跟卖直接送50单斩杀单,望珍惜账号资源!!!.Боја : F.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите