.

.

YYCRAFT 10 Метал Флорални Венец Рамка, Зелена(4 Пакет)

YYCRAFT 10 Метал Флорални Венец Рамка, Зелена(4 Пакет)

мислење на клиентот:

DEN 239.76
Достапност
Во достапна форма

Големина : 10 инчен(25cm).Боја : Зелена.Венец метална база.Погодна за внатрешна и надворешна примена, како што се градини или patios; Можете дури и може да се откажам од нив во било eave или таванот да декорирате вашиот дом. 10" Метал Флорални Венец Рамка, Зелена.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите