.

.

Сезонски Добредојдовте Вратата Знак Меѓусебно Добредојдовте на Нашиот Дом Дрво Круг Венец со Бивол Проверете Plaid Лак Отворено Празник Декорација за Пролет Лето Ес

Сезонски Добредојдовте Вратата Знак Меѓусебно Добредојдовте на Нашиот Дом Дрво Круг Венец со Бивол Проверете

мислење на клиентот:

DEN 311.76
Достапност
Во достапна форма

ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ : На меѓусебно сезона знак е да се направи на дрво, дебела и издржливи, зелени лисја е вештачка, многу реална, убаво длабоко боја на дрво и дизајн совршен за секоја сезона.СЕЛСКИ ДОМ ВРАТАТА ДЕКОРАЦИЈА : На меѓусебно добредојдовте знак доаѓа со се што ви треба, 1 круг вратата hangings со 14 сезона промени парчиња.На 'O' во 'ДОМА' придава со ултра-силни магнети, промена на магнети со сезони.Сезонските вратата знак има две метални дупки и природни јута twine(5mm дебелина, 5ft долг), лесно да се обеси на вашата врата и прилагодување на должината.ДИМЕНЗИИ : дијаметар на селски браун тремот декорација знак е околу 14 инчи/35.5 cm, 0.4 инчи/1cm дебели.Секој виси украси се во рамките на 8cm во ширина и 8cm во должина.Нема потреба за чување на сезонски вратата знак, само промена на пораката, тоа лесно може да се менува од за сезони!.ГОЛЕМ СЕЗОНСКИ ДОБРЕДОЈДОВТЕ ОРКЕСТАРОТ : Совршен за пролет, лето, есен, зима декорација, вклучувајќи го и срцето, лалињата, shamrock, bunny, ананас, сончоглед, сонце, лубеницата сладолед, ѕвезда, maple leaf, тиква, турција, снешко, елка.Лесен за употреба и да се откажам, или да користите како housewarming подарок, роденденски подарок, housewarming, Божиќ подарок, итн. 100% НАПЛАТА УСЛУГА : Ако имате било какви проблеми или незадоволни со нашите дрво виси украси, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе одговориме во рок од 24 часа.Здрав дрвен материјал и лесен за употреба. 1 круг вратата знак со 14 сезона промени парчиња.Дијаметар на круг знак мерки 14 инчи.Само промена на пораката, тоа лесно може да се менува од за сезони!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите