.

.

Уникатен Дизни Аладин Круг Вечера Плочи-8 Компјутери, 9, Multicolor

Уникатен Дизни Аладин Круг Вечера Плочи-8 Компјутери, 9, Multicolor

мислење на клиентот:

DEN 1164.00
Достапност
Во достапна форма

Идеален за пица, хамбургери, или tacos.Производ функција Аладин, Абу мајмун, Genie и Принцезата Јасмин.Пакет Димензии : 2.1 L x 22.2 H x 21.9 W (сантиметри).објектот пакет тежина : 0.23 фунти.Ќе се најде сосема нов свет на Дизни партија материјали, токму тука на нашиот сајт, вклучувајќи ја и оваа супер симпатична Аладин партијата тема.Овие хартија плочи функција Аладин, Абу мајмун, Genie и Принцезата Јасмин.Магацинот на Аладин плочи во вашиот оброк вклучена заедно со координирање на салфетки и прибор за јадење.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите