.

.

Дизајнер Chevron Вечера Плочи, 8ct

Дизајнер Chevron Вечера Плочи, 8ct

мислење на клиентот:

DEN 107.04
Достапност
Во достапна форма

Пакет од 8 вечера плочи.Секоја плоча мерки 9".Да ги користите овие хартија плочи за да се помине надвор парчиња пица или сендвичи да гладни мода кога тоа е време да се јаде.Стилски прилог на возрасен роденден девојка роденден или слатка 16 лица.Служи посебна роденден оброк во стил со овие Дизајнер Chevron Вечера Плочи Кој се супер шик chevron шема и весели "среќен роденден" текст.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите