.

.

Вечерна Ѕвезда од страна на Заедницата Плоча Silverplate Вечера Нож 9 1/4

Вечерна Ѕвезда од страна на Заедницата Плоча Silverplate Вечера Нож 9 1/4

мислење на клиентот:

DEN 288.00
Достапност
Во достапна форма

Состав : Silverplate.Производител : Заедница.Тип : Flatware - Ножеви.ВЕЧЕРНА ЅВЕЗДА од СТРАНА на ЗАЕДНИЦАТА Silverplate ШУПЛИВИ се СПРАВИ со ВЕЧЕРА НОЖ 9 1/4; во моделот ВЕЧЕР ЅВЕЗДА од СТРАНА на ЗАЕДНИЦАТА.Тоа НЕ е monogrammed и е во многу добра, чиста состојба.Повеќе количини (на повеќето предмети) се во парк.Да нарачате повеќе од една, се зголеми количеството во вашата шопинг количка.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите