.

.

4.5 Инчен Криви Веѓа Ножици Нерѓосувачки Челик Брада Тример Издолжена Ножици за Чешлање (Криви)

4.5 Инчен Криви Веѓа Ножици Нерѓосувачки Челик Брада Тример Издолжена Ножици за Чешлање (Криви)

мислење на клиентот:

DEN 141.36
Достапност
Во достапна форма

4.5 инчен долго чешлање ножици.Криви ножеви ножици.Нерѓосувачки челик ножици.Мулти-функција, за брада, eyelash, веѓа, лицето коса, шиење, итн.Одличен дизајн.Повеќе сечилото работи подобро, ова 4.5 инчен ножици ќе ви донесе фантастична frooming искуство.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите