.

.

Kubert 15 Компјутери Плетен Ратан Топки Денот на Вљубените Украси Црвено Розова Розово-црвени Декоративни Orbs Вазна Спојници за Занает Свадба Маса Декорација Свадба Бе

Kubert 15 Компјутери Плетен Ратан Топки Денот на Вљубените Украси Црвено Розова Розово-црвени Декоративни Orbs

мислење на клиентот:

DEN 311.52
Достапност
Во достапна форма

ПАКЕТ се ВКЛУЧЕНИ : 15 PCS Плетен Ратан Топки, 5 x црвена роза, 5 x розова, 5 x црвена, секој топки дијаметар мерки 2inch.УНИКАТЕН СТИЛ : Овие Orbs Вазна Спојници се рачно изработени, елегантен и класичен, може да додадете природни и спокоен се чувствуваат до вашиот дом, идеален како ретро и гроздобер стил украси.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : Направен од најдобрите ратан дрво, плетени и обоена од страна на професионални занаетчии, добро полиран и раска-бесплатно, трајни и colorfast, лесен и компактен, погоден за многу наврати.DIY ДОБАВУВАЧИ : Нашата Плетен Ратан Топки има 3 различни бои, совршени за DIY занает проекти.Можете да спреј вашата креативност и имагинација со овие ратан топки да се направи вашиот дом вториот-на-нема.Виси овие плетен ратан топки на ѕидови или stringing со самовила светла или пополнување во вазна сад за да заличи до вашиот дом.ШИРОК АПЛИКАЦИИ : Совршен како табела centerpieces, вазна сад спојници, занает материјали, свадба, забава и куќа декорација, цветни аранжмани, ароматерапијата додатоци итн.Погоден за DIY занает проект, ресторани ѕид декорација, украси за патио и така натаму. 15 PCS Мешани се Зголеми Црвена, Розова и Црвена Плетен Ратан Топката Свадба, Крштевка Бебе Туш Расадник мобилни телефони Декорација СПЕЦИФИКАЦИИ : Материјал : Ткаени Ратан Дрво Големина : 2"x 2"x 2" (дијаметар) Боја : Црвена, Розова и Црвена Роза ПАКЕТ се ВКЛУЧЕНИ : 5 х 2" Црвено Плетен Ратан Топки 5 x 2" Пинк Плетен Ратан Топки 5 x 2" Црвена Роза Плетен Ратан Топки ЗАНАЕТ PROJCET : Добар избор за било каков вид на занает diy проекти и домашни декорации, ги користат овие ратан топки да ги красат цветни аранжмани, давање статии декорација ШИРОКА УПОТРЕБА : Погоден за вазна сад додатен, занает diy проект, свадба дома табела декорација, цветни аранжмани, тематските партија, бебе туш декорација, ароматерапијата додатоци, партија виси декорација ИНФОРМАЦИИ : ❶Flammable, да се чува далеку од оган. ❷Don не чувајте овие ратан топки во висока температура средина.ПО УСЛУГА : 100% пари гаранција за враќање.Цел живот грижете се-бесплатно гаранција.Пријателски услуги на клиентите.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите