.

.

Плажа Морски Школки во Мешани Бои | Прибл. 50 | Големини 1 да 3.5 | 1LB. Со Гимнастик Дома | Home Оркестарот - Вазна Додатен - Занаети - Свадба

Плажа Морски Школки во Мешани Бои | Прибл. 50 | Големини 1 да 3.5 | 1LB. Со Гимнастик Дома | Home Оркестарот

мислење на клиентот:

DEN 2301.60
Достапност
Во достапна форма

Сакаме оваа шармантна групирање на школки!Овој асортиман на убави, природни морски школки со мешани бои, форми и големини е совршено поставен за вашиот следен плажа тематските авантура.Школки опсег на големина од 1 инч да се 2.5 инчи.Тие се врвен сет на школки за секоја цел.Додавање на нив да вазна или стаклена светилка со песок е зачудувачки!.Школки опсег на големина од 1 инч да се 2.5 инчи.Тие се врвен сет на школки за секоја цел.Додавање на нив да вазна или стаклена светилка со песок е зачудувачки!.Одлични за на плажа свадби, свадба тушеви, украси, Новогодишни украси и многу изработката потреби.Се создаде плажа оркестарот центар парче за следната функција.Нека вашата имагинација се кандидира бесплатно со големи идеи користејќи ја оваа уникатна и прекрасна школка во собата.УБАВИ, ПРИРОДНИ, ВИСТИНСКИ МОРСКИ ШКОЛКИ.Оваа прекрасна асортиман на егзотични школки вклучува прибл. 50 школки спакувани во природни лико декоративни нето торба .Секој пакет содржи одберете различни видови, форми, бои и големини.Професионално рака спакувани, меур спакувани и се заградени за безбедно испорака.Школки опсег во големина од 1.25 инчен да се 3.5 инчи.Одличен за : . • Beachy дома декор употреба.На пример, се пополни чаша цилиндар полни со свеж плажа изглед. • Плажа свадба или свадба туш декорација. • Божиќни украси, како што венец и дрво оркестарот и дури и пакет разубавувањето. • Сите видови на изработката потреби, како што се свеќа & венец на одлуки. • Неверојатни реквизити и оркестарот на сирена или плажа тематските партија. • Одлично за Земјата наука училница употреба, како и!.Нека вашата имагинација се кандидира бесплатно со големи идеи за оваа уникатна и прекрасна школка во собата.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите