.

.

Yosoo 1000Pcs Акрилик Монистра, 6mm рачно изработени Јасно Акрилик Монистра Вазна Додатен Свадба Партија Оркестарот DIY Украс Додатоци(Сина)

Yosoo 1000Pcs Акрилик Монистра, 6mm рачно изработени Јасно Акрилик Монистра Вазна Додатен Свадба Партија Оркестарот

мислење на клиентот:

DEN 1917.60
Достапност
Во достапна форма

Секое лежиште е направена од акрилик, слободен од чуден мирис, луксузен сјај ги прави да изгледа како вистински дијаманти.Овие оркестарот монистра рефлектираат светлината убаво и додава некои искра и гламур на вашиот дом.Едноставно и избави нив во одредени места каде што сакате тоа го прави елегантна декорација или лепак нив на DIY занаети.Секоја кеса има околу 1000pcs акрилик монистра.Широк спектар на употреба за да ги исполни сите ваши DIY уметности и занаети идеи.Одлично за DIY уметнички проекти, занаети играчка додатоци, роденден.Погодна за рачно изработени модни додатоци како персоналните фестивал украси.Исто така, може да се користи како табела оркестарот за родендени, свадба или паритет.Опис : Тоа е домот искра DIY додатоци, можете да го DIY употреба во свадбените декорации, свадба чевли, облека, вазни, партија маси, свадба декорација за маси, мобилни телефони, зборници и др.Можете исто така да го направи тоа вазна додатен, тоа е уникатна домот вазна, спојници, така што на растенија и дома декор повеќе прекрасни.Блескави јасно монистра со различни бои се одлични за сите вашите посебни настан декорација потреби!Лепак ги со други проекти да се направи убава DIY занаети.Вреди да се купуваат.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Акрилна Боја : Транспарентна, Сина(изборен) Мушка Дијаметар : Прибл. 6mm / 0.24 инчен Количина : 1000pcs/торба Пакет Тежина : Околу. 30g Пакет се Вклучени : 1 * Торба за на доградба на Акрилни и Монистра.

Клучни карактеристики

Condition:
100% Brand New
Material:
Acrylic
Color:
Transparent, Blue(optional)
Bead Diameter:
Approx. 6mm / 0.24inch
Quantity:
1000pcs/bag
Package Weight:
Approx. 30g
Package Included:
1 * Bag of Acrylic Beads :

Им се допаѓа и на купувачите