.

.

Teamson Деца Претендираат Игра Деца Суета - Моден Polka Точка Отпечатоци Gisele Деца Суета со Три-Пати Огледало Игра Суета Set - Розова боја / Бела

Teamson Деца Претендираат Игра Деца Суета - Моден Polka Точка Отпечатоци Gisele Деца Суета со Три-Пати Огледало

мислење на клиентот:

DEN 2903.76
Достапност
Во достапна форма

КЛАСИЧЕН ДИЗАЈН : Оваа убава суета маса и столче имаат розова и бела завршница со polka точки за додаде стил.Двете маса и столче имаат заоблени агли и scalloped нозе, давање на суетата поставите елегантен и стилски дизајн кој е разноврсна и ќе се надополнуваат една спектар на décor.ТРИ ПАТИ ОГЛЕДАЛО : Види вашиот малку еден му се восхитуваат на нивната рефлексија како тие се подготвени да го освојат ден.Три-дел огледало е направен од нераскинливо 3мм Плексиглас кој им дава појасна рефлексија при обезбедување на вашето дете за неговата безбедност.ПРОСТРАНА СКЛАДИРАЊЕ : центар фиока со knob обезбедува просторната организација за зачувување на додатоци, коса лакови, накит, стационарни и повеќе за да им помогне на вашиот малку еден одржување на чиста површина.ВИСОК КВАЛИТЕТ на ДРВО : Направена од високо квалитетни и еко-пријателски дрво за да се обезбеди издржливост и долговечност.Цврсто дрво рамка значи дека и суета маса и столче, се многу цврсти, така што нема да биде лесно да се тропнал завршена.ДИМЕНЗИИ : На суетата мерки 24 инчи долго, 12 инчи длабоки, и 39 инчи висок додека столче мерки 12 инчи долго, 11 инчи длабоки, и 14 инчи висок.Оваа декоративни суета сет карактеристики розова и бела завршница украсени со polka точки за забава прилог на вашето дете да се игра област.Оваа суета сет вклучува три пати во огледало и столче за да се направи подготвува погодно и забава.Центар фиока обезбедува доволно простор за накит, четки, неподвижна, и повеќе.Направени со здрав дрво и издржливи 3мм акрил, оваа суета маса во собата е изграден за да се обезбеди долготрајна употреба.Фантазијата Полиња со Teamson Деца Gisele Polka Точка Суета Сет со Огледало и Столче мерки 23.5" долго, 11.5" длабоко, и 38.5" високи за да се вклопи во било спалната соба или на игра област и се препорачува за деца на возраст од 3 години и нагоре.Teamson Деца им дава на летот за забава, откривање и учење преку убаво стокмено, безбедно и тренд-право парчиња мебел и играчки за децата со духот на љубопитност и авантурата.Игра никогаш не го погледна ова е добро, и овој паметен.Нашите Teamson Деца брендови ветување да се испорача чувство на доверба со оглед на квалитетот на нашите производи.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите