.

.

UPKOCH Божиќ Дедо мраз Вреќа со Drawstring Платно Burlap Бонбони Подарок Торба Торбичка Cookie Кеси Подарок Лекување на Кеси за Божиќ Партија, ќе се Сретне и Украси (Зелен)

UPKOCH Божиќ Дедо мраз Вреќа со Drawstring Платно Burlap Бонбони Подарок Торба Торбичка Cookie Кеси Подарок

мислење на клиентот:

DEN 357.36
Достапност
Во достапна форма

Добро за партијата закуски вклучувајќи чоколади, бонбони, бисквити, итн.Божиќ Подарок Кеси за Обновливи Направени од Издржлив Материјал со Панделка и Подарок Ознака за Одмор Завиткување крупните Џамбо Огромен Преголеми Играчки Подарок Торби со Подароци Бутик.Божиќ Вреќа на Дедо мраз Вреќа Платно Торба за Подароци Дедо мраз Вреќа со Drawstrings Екстра Големи.Божиќ тематските шема дизајн е мода и привлечни.Изработени од квалитетна и безбедна материјал.Description This торба е направен од премиум платно за лесни, издржливи и долготрајни употреба.Тоа ,можат да имаат сите видови на подароци или бонбони доволно за твоите деца, и може да се користи одново.Со симпатична модел дизајн, децата ќе го сакам овие кеси.Добро за партијата закуски вклучувајќи чоколади, бонбони, бисквити, итн.Карактеристики - Материјал : Платно.- Големина : Прибл. 70x50x0.5cm.- Изработени од квалитетна и безбедна материјал.- Божиќ тематските шема дизајн е мода и привлечни.- Лесен и пренослив да носат бонбони и колачиња.- Специјален пакет кеси за Божиќ партија, фестивал, прослава.- Добро за партијата закуски вклучувајќи чоколади, бонбони, бисквити, итн.Пакет Including1 x Кенди Божиќ Подарок Торба.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите