.

.

DCPPCPD Морон Куче Играчка, Џвакањето Куче Играчка, Самостојно Управувани од Гума за Џвакање Играчка со Морон, Пет Млечни Залак Играчка за Мали и Средни Кучиња, Интерак

DCPPCPD Морон Куче Играчка, Џвакањето Куче Играчка, Самостојно Управувани од Гума за Џвакање Играчка со Морон,

мислење на клиентот:

DEN 1200.00
Достапност
Во достапна форма

Нашите Вшмукување Куче Играчка е Мултифункционален интерактивни играчка.На Вшмукување Чаша Куче Играчка Не е Само на Само-Прислушување Гумена Топка, Но, исто Така, Може да Се Користи Како Алатка За Чистење Заби, Помагање на домашни Миленици' Забите, за Да се Задржи Чист И Свеж Здив, Што е Добро За Кучиња Здравје.Оваа Вшмукување Чаша Куче Играчка е, Направени Од Храна Одделение TPR Материјал.Не-Токсични И Безопасни За Вашите Миленици, И Еколошки.Големината На затегнување Играчка е 2.9 инчи Со Сина Топка, за 3,9 инчи Со Сини Вшмукување Чаша, 16.5 инчи во должина, 200g во Тежина, Не се Препорачува За Големите Кучиња Над 18 KG.Вашето Куче е Дома Сам, Не Грижете се, Ова Јаже Куче Играчка Може да го Убие Кучето е Досадно Време, Намалување на Анксиозност И Стрес, И да се Направи Куче е Повеќе Исполнет живот.Нашите Јаже Куче Играчка да Може Ефективно да им Помогне на Вашето Куче Ослободување Премногу Енергија И Спречување на Лошо Однесување, Предизвикани Од долготрајно Досада.Јаже Куче Играчка Зголемува Ентузијазмот на Кучето, го Прави Вашиот Однос Со Куче Поблиску, Ја Подобрува Интелегенцијата на домашно Милениче, И Изданија на Своите Емоции.На Разноврсна, Интерактивни Јаже Куче Играчка Доаѓа Со Здрав Плетенка Памук Јаже Дека Нема да Солза Лесно, Вклучени Куче Затегнување Играчка И Слободно Јаже Куче Играчка Може да го Привлече Вашето Куче Да се Игра, Вашата малку домашно Милениче веќе Нема да се Залак На Троседот И Други Мебел, Со Нашите Интерактивни Јаже Куче Играчка, Ние Може да Го Реши Проблемот на домашни Миленици Гризе Мебел.Моќен Кат Цицање Функција.Сите Што Треба Да Направите е Да се Навлажни Површината На Морон И Нежно Ставете ја На Мазни И Чисти Подот, како што се Tiled Подот, Дрвените Подни и Подот, А Потоа Користете Притиснете Надолу И Морон Куче Играчка Ќе го Направи Вашето Куче да Игра Слободно.Тука Може Да Се Задржи Себе Си Зафатен И Не Губеа Својата Работа И Останатото Време Од Страна На Придружните Куче.Вие И Вашето Домашно Милениче Куче Дефинитивно Ќе Љубовта Овој Морон Куче Играчка.Зошто кучињата се допаѓа да се џвака?Џвакањето е природно однесување на кучињата.Ние не треба да ја стопирате, тоа се само водич за тоа правилно.Ние треба да ги користите вистинските методи за да им помогне на кучиња ги променат своите навики, а со тоа оттргнува куче и заштита на мебел.Ако сакате да ја заштитите вашата троседот и друг мебел од се bitten, прашајте се Џвака играчка да го одвлекува вниманието на dog The пакетот вклучува : 1 X затегнување играчка.Спакувани во замрзнатото кеси.Затегнување на војната играчка големина е 2.9 инчи со сина топка, за 3,9 инчи со сини вшмукување чаша, и 16.5 инчи со плетенка памук јаже. 200g во тежина.Џвака играчка не е препорачливо за големи кучиња над 18 KGIt сите куче здравје : убие здодевноста, намалување на анксиозност и стрес, и да се направи куче е повеќе исполнет живот.Кучињата треба компанија.Ако не можете да останете со куче цело време затоа што на работа, тие ќе се чувствуваат осамени и нервозни, но може да се даде Џвакање играчка, тоа трае до кутре е време, така да кученцето не се дојде до cumber вас.Куче јаже играчка да може ефективно да им помогне на вашето куче ослободување премногу енергија и спречување на лошо однесување, предизвикани од долготрајно boredom The трајни Куче џвакање играчка може да помогне да се спротивстави на деструктивно однесување и да се избегне над-зрела поделба анксиозност.Кога на кучето се чувствува нервозни заби во текот на промена на периодот, нашата е дизајниран за двојно-layer остри заби почиста и гума честички почиста-обезбедување на 360-степен чистење искуство да им помогне на кучиња ги мијат забите длабоко.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите