.

.

D&D PowerDrive 5V2060/10 Здружени Појас, 5/8 x 206, ОК 10 Бенд, 206 Должина

D&D PowerDrive 5V2060/10 Здружени Појас, 5/8 x 206, ОК 10 Бенд, 206 Должина

мислење на клиентот:

DEN 14946.96
Достапност
Во достапна форма

Појас 5 V 5/8 x 206in ОК 10 Бенд.Сликата може да се покаже различен број на бендови.Производителот име - D&D Power Drive.Произведено во Кина.D&D Power Drive здружени, завиткани V-ремени даде максимум појас перформанси, исто како и нивните еден појас колеги.На појаси се изградени на истиот високо инженерните, високи перформанси материјали како еден обвиткани ленти.Компонентите се произведени со користење на најнова во спојувалка за технологија на располагање на глобална основа.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите