.

.

D&D PowerDrive 8V2240/10 Здружени Појас 1 x 224 ОК 10 Бенд, Гума

D&D PowerDrive 8V2240/10 Здружени Појас 1 x 224 ОК 10 Бенд, Гума

мислење на клиентот:

DEN 2352.00
Достапност
Во достапна форма

Појас 8 V 1 x 224in ОК 10 Бенд.Сликата може да се покаже различен број на бендови.Производителот име - D&D Power Drive.Пакет тежина : 80.86 lbs.D&D Power Drive здружени, завиткани V-ремени даде максимум појас перформанси, исто како и нивните еден појас колеги.На појаси се изградени на истиот високо инженерните, високи перформанси материјали како еден обвиткани ленти.Компонентите се произведени со користење на најнова во спојувалка за технологија на располагање на глобална основа.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите