.

.

D&D PowerDrive 1726472SM Занатски Kevlar Замена Појас, 91 Должина, 0.5 Ширина

D&D PowerDrive 1726472SM Занатски Kevlar Замена Појас, 91 Должина, 0.5 Ширина

мислење на клиентот:

DEN 466.80
Достапност
Во достапна форма

Појас 4 LK 1/2 x 91in ОК (AK89).Материјал тип : Aramid.Произведени од страна на D&D Power Drive.Произведено во Кина.На ремени надмине САД RMA објавени рејтингот нивоа.Тие се дизајнирани со цел да се изврши на идентични или повисоко ниво од сите други големи САД Производителот ремени од ист тип.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите