.

.

D&D PowerDrive 1721393SM Занатски Kevlar Замена Појас, 94 Во Должина, 0.5 Ширина

D&D PowerDrive 1721393SM Занатски Kevlar Замена Појас, 94 Во Должина, 0.5 Ширина

мислење на клиентот:

DEN 462.24
Достапност
Во достапна форма

Појас 4 LK 1/2 x 94in ОК (AK92).Материјал тип : Aramid.Произведени од страна на D&D Power Drive.Пакет тежина : 0.57 lbs.На ремени надмине САД RMA објавени рејтингот нивоа.Тие се дизајнирани со цел да се изврши на идентични или повисоко ниво од сите други големи САД Производителот ремени од ист тип.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите