.

.

D&D PowerDrive REMF1295 Мицубиши Моторс Замена Појас, 15, 1 -Бенд, 30.07 Должина, Гума

D&D PowerDrive REMF1295 Мицубиши Моторс Замена Појас, 15, 1 -Бенд, 30.07 Должина, Гума

мислење на клиентот:

DEN 206.16
Достапност
Во достапна форма

На ремени надмине САД RMA објавени рејтингот нивоа.Тие се дизајнирани со цел да се изврши на идентични или повисоко ниво од сите други големи САД производителот ремени од ист Тип.Појас 15 .44inches x 30.07 инчи ок.Пакет тежина : 1.01 lbs.На ремени надмине САД RMA објавени рејтингот нивоа.Тие се дизајнирани со цел да се изврши на идентични или повисоко ниво од сите други големи САД Производителот ремени од ист Тип.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите