.

.

D&D PowerDrive 754-0154 MTD или МЛАДЕНЧЕ Кадетската Kevlar Замена Појас, Aramid, 1 - Бенд

D&D PowerDrive 754-0154 MTD или МЛАДЕНЧЕ Кадетската Kevlar Замена Појас, Aramid, 1 - Бенд

мислење на клиентот:

DEN 276.96
Достапност
Во достапна форма

Појас 4 Lk 1/2 x 37 инчи.Произведено во кина.Произведени од страна на D&D Power Drive.Пакет тежина : 1.0 lbs.На ремени надмине САД RMA објавени рејтингот нивоа.Тие се дизајнирани со цел да се изврши на идентични или повисоко ниво од сите други големи САД Производителот ремени од ист Тип.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите