.

.

TANGIST Ретро Стил од не ' Рѓосувачки Челик Голем Капацитет Мулти-Цел Складирање Рек Дребулии Организаторите

TANGIST Ретро Стил од не ' Рѓосувачки Челик Голем Капацитет Мулти-Цел Складирање Рек Дребулии Организаторите

мислење на клиентот:

DEN 852.00
Достапност
Во достапна форма

Материјал : не ' Рѓосувачки челик.Целокупната структура, нема собрание, доволно материјали.Голем капацитет ги задоволува потребите на зачини.Големина на : 35.7 * 16.5 * 36.3 CM.Ако имате проблеми со производот кој сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас на прво време, ние ќе се обезбеди повеќето задоволително решение.Ако имате проблеми со производот кој сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас на прво време, ние ќе се обезбеди повеќето задоволително решение.1. по завршувањето добар помошник кујна, едноставен и убав дизајн за да се направат кујната повеќе убави и уреден, простор за заштеда на мулти-функционална рамка.2.Тие се лесно да се чисти и трајни производи за секојдневна употреба.Име на производ : Shelves Style позиционирање : economical Color класификација : silversize : 44*30*62cm54*30*62cm.Главен материјал : не ' рѓосувачки steel Style : Кинески style Supplies тип : dishes Suitable за : adults Applicable простор : кујна, купатило, дневна room Products вклучуваат : 1 * rack Kindly Забелешка : 1.Поради светлина, следат и други фактори, мало боја разликата е дозволено.Ви благодариме за разбирањето!2. Сите димензии се изложени на 1-3 см варијација поради различни мерење метод.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите