.

.

Крем Усна Глазура Девојки Женска Сомот Мат Усна Сјај Кал Бели Усни Образ (i05)

Крем Усна Глазура Девојки Женска Сомот Мат Усна Сјај Кал Бели Усни Образ (i05)

мислење на клиентот:

DEN 71.76
Достапност
Во достапна форма

Мат течен кармин со висок интензитет на пигменти за веднаш храбар, мат финиш.На долготраен кармин содржи moisturising состојки за удобно, emollient и свиленкаста чувствуваат дека нема да ги оставите усните сува.На Течен Кармин поставите има висока пигмент опсег за максимална payoff.Овие долготрајни усни имаат мазна, око-фаќање на мат финиш и сите-ден лесни удобност.На сите-во-едно пакување е за да се започне нов стил револуција.Сите тие се исуши до големо влијание за целосно атрактивен мазна мат финиш и во текот на целиот ден долго.Шарени сјај со moisturising состојки за ултра-долго-одржи кармин кој обезбедува удобен, emollient и свиленкаста се чувствуваат без сушење на усните.Жив боја во мат финиш.Само еден за целосно заситени покриеност.На кармин е удобен за користење.Лесна текстура и интензивна хидратација за нулта гравитација свилен се чувствуваат.Целосна големина на усна сјај во најпопуларните бои.Гламурозна мат финиш, долготрајни и водоотпорен, без лепливи чаши, нема последици.Станува мат сомот ефект.Xpress Control Matte Усна Glazed Collection : Усна Gloss Shelf живот : 3 years Ingredients : Minerals Colour класификација : Мулти-colour Size : Нормален size Packing листата : 1x Крем Усна Глазура.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите