.

.

Јасно Усна Сјај Сомот Кармин Најголемиот Дел На Женската Усна Сјај Навлажнувачки Усна Глазура Огледало Toot Стакло Шминка Голи Шминка Навлажнувачки 12 Бои (Б)

Јасно Усна Сјај Сомот Кармин Најголемиот Дел На Женската Усна Сјај Навлажнувачки Усна Глазура Огледало Toot

мислење на клиентот:

DEN 71.76
Достапност
Во достапна форма

【Природна Формула】 Јасно усна сјај има одлични долготрајни навлажнувачки ефект, веднаш се добие убава и да се пресели усна сјај. 【Моден дизајн】 шише тело на јасно усна сјај донесува транспарентно дизајн, со вкупно 12 бои за да изберете од.Секогаш постои една погодна за вас. 【Лесен За Употреба】 Јасно усна сјај е лесно да се примени и на чиста и мазна, без скокање или влече; лесно да се расклопување и чистење брзо.Не грижете се за пигментацијата. 【Различни Прилики】 Мазна, нежна, елегантен, светлина усна шминка, погоден за сите годишни времиња, особено погоден за канцеларија, датира, шопинг, лето собири на пријатели.Јасно усна сјај е многу едноставна, многу убава и лесна-за-користење усна шминка серија. 【По-продажбата на Услугата】 Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, јас ќе ви даде точен одговор во рок од 24 часа.Рок на траење : 3 години Состојки : минерали Шминка ефект : го измените тонот на кожата Производ содржи 1 x Усна Глазура.Јасно усна сјај има одлични долготрајни навлажнувачки ефект, веднаш се добие убава и да се пресели усна сјај.Шише тело на јасно усна сјај донесува транспарентно дизајн, со вкупно 12 бои за да изберете од.Секогаш постои една погодна за вас.Јасно усна сјај е лесно да се примени и на чиста и мазна, без скокање или влече; лесно да се расклопување и чистење брзо.Не грижете се за пигментацијата.Мазна, нежна, елегантен, светлина усна шминка, погоден за сите годишни времиња, особено погоден за канцеларија, датира, шопинг, лето собири на пријатели.Јасно усна сјај е многу едноставна, многу убава и лесна-за-користење усна шминка серија.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите