.

.

Вистински TCM Вратило Печат 32X50X8SC, 10 Парчиња

Вистински TCM Вратило Печат 32X50X8SC, 10 Парчиња

мислење на клиентот:

DEN 2203.20
Достапност
Во достапна форма

*ОВА Е АВТЕНТИЧНА DITCHTOMATIK TCM ОЕМ ПЕЧАТ*.БРОДОВИ КАКО ДЕЛ#32 X50 X8 SC.Еластомер надворешниот случај за високо статични запечатување.Намалување запечатување работ за високо динамичен запечатување ефект.Пречки собира на надворешниот дијаметар.Усна прстен со спирала пролет за радијална preloading.Дизајн за жлебови според DIN 3760/3761 или ISO 6194. Радијална Вратило Печат 32 X50 X8 SC е произведен од Нитрилна материјал за да се спречи масло, маст, нечистотија и други течности од загадувачки моќ пренос компоненти.Еден Усна е 8 милиметри широк и има бунари со дијаметар од 32 милиметри и надворешен дијаметар од 50 милиметри.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите