.

.

EAI Viton Нафта Печат X 25мм 35mm X 6mm / 6.45 mm TCN Висок Притисок Нафта Печат

EAI Viton Нафта Печат X 25мм 35mm X 6mm / 6.45 mm TCN Висок Притисок Нафта Печат

мислење на клиентот:

DEN 215.76
Достапност
Во достапна форма

Нафта Печат.Температура до 400º F. X 25мм 35mm X 6mm / 6.5 mm.EAI Масло Пломби се произведени со користење на високо одделение материјал во согласност со меѓународните индустриски стандарди.Отпорност на УВ изложеност, озон, оксидација, за времето, мувла, габи.Хемиска Отпорност Апликација, вклучувајќи масло, гориво и минерална киселина.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите