.

.

Tennsco 1276LC-DGY Затворени L во Исправена позиција за Ред Завршува, 2 Ширина, 12 Длабочината, 76-1/4 Висина, Сив Гулаб

Tennsco 1276LC-DGY Затворени L во Исправена позиција за Ред Завршува, 2 Ширина, 12 Длабочината, 76-1/4 Висина,

мислење на клиентот:

DEN 19661.76
Достапност
Во достапна форма

За Ред Завршува.Ширина : 2".Длабочина : 12".Висина : 76-1/4".Боја : Dove Сива Боја.Овој тип на Производ име е Tennsco Затворени "L" во Исправена позиција за Ред Завршува, 2" Ширина, 12" Длабочината, 76-1/4" Висина, Сив Гулаб.Овој производ е произведен од страна на Tennsco Корп Овој Производ е произведен во сад.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите