.

.

5Gbps USB 3.0 4-Port PCI-E Експанзија Картичка PCI-E Express Картичка Адаптер за Десктоп PC Компјутер Поправка Алатка Делови

5Gbps USB 3.0 4-Port PCI-E Експанзија Картичка PCI-E Express Картичка Адаптер за Десктоп PC Компјутер Поправка

мислење на клиентот:

DEN 633.36
Достапност
Во достапна форма

Модел : PNU-4 U.Тип : Експанзија Картичка.Интерфејс : USB3.0. Чип : NEC D720201. Спецификации : Модел : PNU-4 UType : Проширување Card Interface : USB3.0 Chip : NEC D720201 Data брзина на пренос : 5120 (MB/s)Број на гранка конектори : една за four Size : околу 120*21.5*95mm Package содржина : 1* Експанзија Картичка.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите