.

.

QWORK Мини Микроскоп, HD 10x-65x Микроскопа, 1 Ултравиолетови Пари Детектор светилка и 2 Бела LED Светилки

QWORK Мини Микроскоп, HD 10x-65x Микроскопа, 1 Ултравиолетови Пари Детектор светилка и 2 Бела LED Светилки

мислење на клиентот:

DEN 2639.76
Достапност
Во достапна форма

Високо квалитетен материјал : Алуминиум и пластика, Силни и отпорни на корозија.Зголемување : HD 10x-65x, јасна слика.Светлина : 1 ултравиолетови Пари детектор светилка + 2 бела LED светилки.Прилагодлив : фокус може да се поместуваат нагоре и надолу и ротира.Удобен за носење : мали, џеб дизајн.QWORK.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите