.

.

LUVVITT [Silverback Заштитна Назад на Кожата за iPad Mini и iPad Mini 2 (Обновено) - Алуминиумска Боја (со Бонус Екран Заштитник)

LUVVITT [Silverback Заштитна Назад на Кожата за iPad Mini и iPad Mini 2 (Обновено) - Алуминиумска Боја (со Бонус

мислење на клиентот:

DEN 233.28
Достапност
Во достапна форма

Ажурирани за да одговара на i Pad Mini и i Pad Mini 2 Ретината.Алуминиум боја која одговара на вашиот i Pad.Низок профил.Без меурчиња.Без лепило остатоци.Лесно да се отстрани и да се смени неговата позиција за време на инсталацијата.Мулти-слој структура со најсовремена технологија.Притисок активира лепило.Гребење и отпорни на топлина структура.Високи перформанси и издржливост. *****Ова е ажурирана верзија која вклучува назад микрофон исечок и sim картичка исечок.Iyzer безжична endoscope е дизајниран како добра алатка за вашиот инспекција потреби.Без никакви дополнителни кабли, можете да го започнете вашето патување, на откривањето со едноставно поврзување на вашиот уреди на endoscope преку Wi Fi.Оваа полу-цврсти безжична endoscope секогаш ви дава јасен, светол и мазна слики во 30fps со своите премиум 2 MP HD CMOS инспекција камера поддржана од страна на водечките камера чип и 6 прилагодливи LED светла.Иновативни полу-цврсти кабел и IP67 водоотпорен дизајн се обезбеди извршување на оваа безжична endoscope во влажни и ограничени места, дури и под вода.Да им служи на вашиот различни цели, ние нудиме на три различни switchable капи (кука, страна-огледало & магнет) во пакетот за вас.Specification Camera Пиксели : 2.0 ПРАТЕНИК CMOSBrightness : 6 КОМПЈУТЕРИ прилагодливи LED lights View Агол : 60°Фокусно Растојание : 1-3 инчи (3cm-8cm)Работно Време : Околу 40 минути по целосно charged Battery Капацитет : 600m Ah вградена Li-ion battery Output Напон : DC 5 V, 1 AWaterproof Одделение : IP67 Compatible Систем : Android/i OSCable Должина : 12 ft. (3.5 m)Пакет Includes1 x Iyzer Безжична Endoscope1 x USB Полнење Cable3 x Switchable Капи (Кука, Страна-Огледало & Магнет)1 x Прирачник за Корисникот.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите