.

.

Bonarty G600 Стојат Заградата на Држачот за Монтирање за Дигитален Микроскоп Трајни

Bonarty G600 Стојат Заградата на Држачот за Монтирање за Дигитален Микроскоп Трајни

мислење на клиентот:

DEN 647.76
Достапност
Во достапна форма

Користете го овој алуминиум легура се залагаме за стегање 32-34mm микроскоп.Доволно тешки доволно да се направи микроскоп се чувствуваат.Тешки алуминиум носителот, стабилна и без тресење.Прилагодлива висина со парична казна вредноста за практично користење.Многу лесно да се инсталира за одредување на дигитален микроскоп.Опис : - Тешки алуминиум носителот, стабилна и без тресење. - Прилагодлива висина со парична казна вредноста за практично користење. - Доволно тешки доволно да се направи микроскоп се чувствуваат . - Многу лесно да се инсталира за одредување на дигитален микроскоп. - Користете го овој алуминиум легура се залагаме за стегање 32-34mm микроскоп.Спецификација : - Боја : Сребро - Материјал : Алуминиум Легура - Макс. Дијаметар на Микроскопа Леќи на Цевката : 32-34mm - Поддршка Висина : 180mm - за Употреба : Биологија истражување електронска компонента прецизност делови накит идентификација и идентификација коло - Објект Големина : Прибл. 148x76x180mm/ 5.83x2.99 x7.48in - Објект Тежина : Околу. 330g / 11.65 oz Package Вклучува : 1x Микроскоп Стојат : Микроскоп не е вклучена.Доаѓа само со мирување.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите