.

.

Мини USB Кабел Доведе Кабелот на Полначот на Податоци Sync Компатибилен со Garmin GPS МАПАТА 64S GPS Навигација | Навигација 0.5 m /1.6 ft Мини USB

Мини USB Кабел Доведе Кабелот на Полначот на Податоци Sync Компатибилен со Garmin GPS МАПАТА 64S GPS Навигација

мислење на клиентот:

DEN 143.76
Достапност
Во достапна форма

USB кабел дизајнирани за стабилен пренос на податоци и слика за да го симнете од вашата дигитална камера за вашиот КОМПЈУТЕР, компјутер / лаптоп.Цената на пренос до 480 Mbps.Стандарден USB 2.0 за Мини USB кабел за податоци со 5-пински приклучок се вклопува во вашиот Canon IXUS серија камери.Оваа Keple мини USB кабел е специјално дизајниран како замена за производителите на оригинална полнач.Заменете го вашиот кабелски и додадете повеќе за дома, да работат или патување, со 5000+ наведнуваат животниот век неколку пати подолго од стандардната кабли.USB кабел за податоци е одобрен од страна CE / FCC / Ro HS сертификати.Обезбедува заштита од краток спој, отпорни на топлина, над-струја и во текот-напон.Keple Мини USB кабелот на полначот е компатибилен со : Garmin GPS МАПАТА 64 S GPS Навигација.ИЗДРЖЛИВИ И ДОЛГОТРАЈНИ PERFORMANCEThe мини USB кабелот е покриен со здрав материјал, кој го спречува тоа од оштетување, tangles и kinks предизвикани од над-полнење и секојдневна употреба.Добро-изградена алуминиум конектор отпорен на топлина и на корозија и одговара на секој case This кабелот е совршен за полните вашиот Уред со USB приклучокот на полначот, автомобил полнач, патнички адаптер, или директно од вашиот КОМПЈУТЕР / Laptop It исто така, може да се користи за да го поврзете вашиот уред со вашиот КОМПЈУТЕР / лаптоп за податоци синхронизација & image transfer.Голема Брзина на Полнење & Sync Provides-со голема брзина на податоци, синхронизација и полнење за вашите уреди (до 2.4 AMP тековен).Карактеристики - Кабел должина : 0.5 m /1.6 ft - Боја на производ : Црно - Конектор 1 : USB - Приклучок за 2 : Мини USB Компатибилност Листа : Garmin GPS МАПАТА 64 S GPS Навигација.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите