.

.

Poyiccot USB Тип C Екстензија Кабел 6.5 стапки, Една Заклучување со Завртки USB-C Машки да се Женски Extender Податоци и Полнење Кабел Компатибилен со MacBook Pro, Пиксели 3 XL

Poyiccot USB Тип C Екстензија Кабел 6.5 стапки, Една Заклучување со Завртки USB-C Машки да се Женски Extender

мислење на клиентот:

DEN 294.48
Достапност
Во достапна форма

Signle Заклучување со Завртки:USB-C Екстензија Кабел со панел планината заклучување со завртки ќе обезбеди повеќе сигурен и безбеден за парење механизам за индустриски и други корисникот на апликацијата.Тоа е специјално дизајнирана за индустрија опрема.Тип C Екстензија Кабелот е дизајниран за проширување и заштита на USB C Порта за USB-C уреди, како на пример Нинтендо Прекинувач, Тип-C паметен Телефон или Лаптоп.Поддржува Податоци/Видео/Аудио Пренос и Полнење.Овој USB Тип C Extender ќе го заштити В-Тип на Пристаништето на Уреди од demage бидејќи често се вметнување во и извлекувајќи.Тоа може да пренос на Податоци до 10 Gbps, 4 K HDMI Видео Сигнал , Аудио и, исто така, поддршка за Полнење.USB-C сингл шраф за заклучување конектор Кабел е 16core +1 бакар usb c жица, како и поддршка за брзо полнење на МАКС 20 V 3А сегашните и 10 Gbps за пренос на податоци.Помалку време за чекање, повеќе време за забавни.Компатибилен со повеќето USB-C уреди : Macbook Pro, Google Chromebook Pixel, Nintendo Прекинувач, Nexus 5 X 6 P, Nokia N1 Таблета, Lumia 950 950 XL, Dell XPS 13, Површината Оди, Samsung Галакси S10+, итн.Ве молиме Имајте на ум : Овој USB C Екстензија Кабел може да НЕ ги поддржуваат Apple Мулти-Медија Адаптер или Dell Thunderbolt Докинг Станица, бидејќи не постои унифициран стандард на почетокот на USB Тип C уреди.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите