.

.

StarTech.com 0.5 m Бела Микро USB Кабел Мозок - А на Микро Б - Micro USB Полнење Кабел - USB 2.0 - 1x USB A Машки, 1x USB Micro Б Машки (USBPAUB50CMW)

StarTech.com 0.5 m Бела Микро USB Кабел Мозок - А на Микро Б - Micro USB Полнење Кабел - USB 2.0 - 1x USB A

мислење на клиентот:

DEN 191.76
Достапност
Во достапна форма

Полните или да се синхронизира преносни Микро USB 2.0 уреди на пократки растојанија со овој лесни бело кабел. 50cm Краток Микро USB Кабел/Бела Микро Полнење преку USB Кабел за Податоци.Идеален за close-опсег уредот конекции и совршен за полнење на паметен телефон или таблет во вашиот автомобил или со сила банка.Тенка USB 2.0 приклучок украси.Лесни преносни кабел погоден за носење како лаптоп или таблет додаток.Полните или да се синхронизира преносни Микро USB 2.0 уреди на пократки растојанија со овој лесни бело кабел. 50cm Краток Микро USB Кабел / Бела Микро Полнење преку USB Кабел за Податоци.Идеален за close-опсег уредот конекции & совршен за полнење на паметен телефон или таблет во вашиот автомобил или со сила банка.Тенка USB 2.0 приклучок украси.Лесни преносни кабел погоден за носење како лаптоп или таблет додаток.Компатибилен со Micro USB телефони како што се Samsung Galaxy S4 / Samsung Галакси Забелешка 2 / Мото Г. USB 2.0 продолжување кабел може да се користи со различни уреди. 19.7" должина за практично користење.Машко на машко структура ги поврзува без никаква посебна адаптер.Може да се користи за да се движите медиа датотеки и други податоци за вашиот лаптоп во износ од 480 Mbps.ПВЦ куќиште за екстра долговечност.Може да се користи со паметни телефони, дигитални камери, таблет КОМПЈУТЕР уреди и преносни хард дискови.Има 2 терминали за подобрено поврзување.Во Согласност Стандард : Ro HS.Доаѓа со ограничена доживотна гаранција.Пренос на податоци и да се обезбеди моќ, додека го полните вашиот Микро USB уред.Идеална замена за кабелот за поврзување Микро USB мобилни уреди да го USB-способен компјутер.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите