.

.

753 5 во 1 Hub,Алуминиум Легура Докинг Станица TypeC да Мемориската Картичка Мрежен Адаптер Z060,USB 3.0 Центар Multiport Адаптер за Huawei/Samsung/МИ

753 5 во 1 Hub,Алуминиум Легура Докинг Станица TypeC да Мемориската Картичка Мрежен Адаптер Z060,USB 3.0 Центар

мислење на клиентот:

DEN 441.36
Достапност
Во достапна форма

5in1 центар адаптер со повеќе интерфејси за да ги задоволат вашите разни пренос на податоци потреби.Со 3 USB3.0 интерфејси, пренос стапка на секој интерфејс е до 5 Gbps.Неверојатна компатибилност, погоден за Type C интерфејс опрема, како што се за Huawei/IOS/Samsung/МВР.Користењето на алуминиум алуминиумски материјали, силни и издржливи, има долг животен век.Лесен за употреба и со добри перформанси, со мали димензии е лесно да се носат.Спецификација : Предмет Тип : 5 Во 1 Центар Модел : Z-060 Материјал : Алуминиум легура Боја : Сребро сива Машки Интерфејс : 1 x Тип-C Женски Интерфејс : 3 x USB3.0, 1 x мали слот за мемориска картичка, 1 x слот за мемориска картичка(без картичка) USB3.0 : Transfer го оценувате до 5 Gbps Мали Мемориската Картичка/мемориска Картичка : трансфер стапка е утврдена од страна на квалитетот на картичката (до 512 GB) е Применливо Опрема : Погоден за Тип-C интерфејс опрема, како што се за Huawei/IOS/Samsung/МВР.Како да го Користите : 1. Поврзете на мултифункционален Тип-C докинг станица на уредот да се користи; 2. Вметнете во соодветните интерфејс според соодветните барања; 3. Plug and play.Пакет Листа : 1 x Центар .

Клучни карактеристики

Item Type:
5 In 1 Hub 
Model:
Z-060
Material:
Aluminum alloy
Color:
Silver gray
Male Interface:
1 x Type-C
Female Interface:
3 x USB3.0, 1 x small memory card slot, 1 x memory card slot(without card)
USB3.0:
Transfer rate up to 5Gbps
Small Memory Card/memory Card:
The transfer rate is determined by the quality of the card (up to 512GB)
Applicable Equipment:
Suitable for Type-C interface equipment such as for Huawei/IOS/Samsung/MI.
How to Use:
1. Connect the multifunctional Type-C docking station to the device to be used; :
2. Insert into the corresponding interface according to the corresponding requirement; :
3. Plug and play. :
Package List:
1 x Hub  :

Им се допаѓа и на купувачите