.

.

Преносни Мини Рачни Фан Лични Биро Шетач Табела Вентилатор За Ладење Електричен Вентилатор

Преносни Мини Рачни Фан Лични Биро Шетач Табела Вентилатор За Ладење Електричен Вентилатор

мислење на клиентот:

DEN 225.36
Достапност
Во достапна форма

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Увоз. ❆【USB Полнење Батерија Фанови】Ефикасна моќ и конверзија Circuitry може да се минимизира загубата за да се заштеди енергија и заштита на животната средина. ❆【Широка примена Преносни Фанови】 Големина : 80 X 145 X28 mm. ❆【ПРЕНОСНИ се СПРАВИ Лето Фанови】 : 3-брзина на ветрот прилагодливи.Прилагодете соодветни фан брзината со притискање на копчето постојано. ❆【ЕКО-ПРИЈАТЕЛСКИ & ЗАШТЕДА на ЕНЕРГИЈА 】 : Ниска Потрошувачка на Енергија исто како на потрошувачката на енергија на сијалица.Не ножеви изложени нема можност да се повредат луѓето и целосно безбеден за користење од страна на деца или домашни миленици. ❆【ОДГОВАРА】 : клима уред преносни прозорец фан единица ac ладилници порталот ventilador windows кулер мини мала соба гаража aire acondicionado portatil мочуриште црна и декер evaporative лични airconditoner климатизери 2 rv термостати за дома затворен климатизација ѕид монтирани став habitaciones патио фанови отворено кампување спалната соба ладење спиење моќ ductless издувните dehumidifiers подруми со потрошувачка црево 8000. Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА ""VIVIYY"" ПРОДАВНИЦА ❆ Служба : Ние обезбедуваме брза размена на услуги за вашата купување, пратете ни е-маил ако не сте задоволни со производот.Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа со соодветно решение. ❄ Производи Карактеристики : ❄ Созд лична ладење зона ❄Силен ветар но Тивко работење ❄ Изберете од 3 брзини и прилагодување на струење ❄Преносни и издржливи Лето фанови ви даде до 4-6 часа ладење време ❄ Ниска потрошувачка на енергија.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите