.

.

YCZDG Преносни Leafless Виси на Вратот Фан,360 степени Мрзливи Neckband Фан 78 Опкружувачки Воздух Места USB 4000Mah Батерија Вратот Вентилатор (Боја : Зелена)

YCZDG Преносни Leafless Виси на Вратот Фан,360 степени Мрзливи Neckband Фан 78 Опкружувачки Воздух Места USB

мислење на клиентот:

DEN 3153.60
Достапност
Во достапна форма

Турбина порта, полу-затворени воздухот, dustproof, и sweatproof, понудата проштална да прашина акумулација, 4000mah поголем капацитет на батеријата е обвинет за 3 часа, век на батеријата е 6 часа. 78 воздух места, ветрот е повисок : фан листови се сите завиткани, и косата нема да се испреплетени.Новиот сите-литиум полимер батерија е побезбедно. 360 степени прстен во форма на меки ветер : 78-дупка прстен во форма на вратот штекер, три-speed брзина на ветрот прилагодување.Исклучително оптимизиран, без чувство, полесни од тежината на мобилен телефон.Употреба на високо-квалитетна brushless мотор и мулти-фаза на воздухот дуктус дизајн во голема мера може да се намали фан на бучава.Име на производ : Leafless виси на вратот fan Battery капацитет : 4000mah Charging време : околу 3 hours Battery живот : 6 hours Interface тип : Микро-type Product тежина : 150 Gcolour : Зелена / White Material : ABS+TPRsize : 197 198 x x 60 MMTurbine порта, полу-затворени воздухот, dustproof, и sweatproof, понудата проштална да прашина акумулација, 4000mah поголем капацитет на батеријата е обвинет за 3 часа, век на батеријата е 6 часа.78 воздух места, ветрот е повисок : фан листови се сите завиткани, и косата нема да се испреплетени.Новиот сите-литиум полимер батерија е побезбедно.360 степени прстен во форма на меки ветер : 78-дупка прстен во форма на вратот штекер, три-speed брзина на ветрот прилагодување.Исклучително оптимизиран, без чувство, полесни од тежината на мобилен телефон.Употреба на високо-квалитетна brushless мотор и мулти-фаза на воздухот дуктус дизајн во голема мера може да се намали фан на бучава.Пакет Содржина : 1 x Leafless Fans Only над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.Автоматско постојана контрола на температурата, кога температурата е премногу висока, машината ќе,автоматски се запре.Со прегреат заштита.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите