.

.

Ча Ву-Osmanthus & Улонг Чај Кеси, (3g* 30Pack)3.5 оз Независни торбичка за пакување, Природни Osmanthus со Светлината Печење TieGuanYin Улонг Чај Лабава Лист 桂花乌龙茶

Ча Ву-Osmanthus & Улонг Чај Кеси, (3g* 30Pack)3.5 оз Независни торбичка за пакување, Природни Osmanthus со Светлината

мислење на клиентот:

DEN 306.96
Достапност
Во достапна форма

【Вкус со доверба】 : датумот на прозорецот е Производство на Денот.Не на крајот на денот, производот рок на траење е 365 дена.Така можете да вкус со доверба. 【Независни мал пакет】 : Независни алуминиумска фолија торба за секој Чај Кеси.Вкупно 30 кеси се вклучени, што е едноставен и лесен, и една торба во време е доволно. 【Прекрасен Вкус】 : Osmanthus арома и Улонг Чај мазна сладок вкус,без многу горчлив,ако сакате силен вкус мора да се впие повеќе долго време. 【Ефект】 : Mady вашата усна шуплина свежина и Освежен.Уживаат во мирисот на osmanthus и улонг.Многу погодна за попладне чај со други тестенини. 【Совршен подарок】 : Природно сладок во двете вкус и арома, Gui Hua е одличен улонг за опуштање на топол ден и е често ги фаворизира оние кои никогаш пред се обидел улонг.На Gui Hua е чај кој е совршен за да имаат на рака за семејството и пријателите.Е добар избор за подароци.СВЕЖО ОД СВЕТОТ..НА ВАШИОТ ПРАГ!Извонредно привлечна вкус и природни вкусови од целиот свет го донесе во право за вас..Собирање на Osmanthus Улонг Чај, Кинески Храна храна низ целиот свет, и користење на современите пакување технологија за да ги донесат на врвот на свежината и вкусот, YTLEMON да се донесе вас и вашето семејство најдобрите и производи што природата може да го понуди.Пакет Димензии : 5.1*5.1*1.1 инчи; 3.5 Oz Manufacturer : YTLEMONWorry-free по-продажбата на : Доколку имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме да не контактирате на време и ние ќе ви помогнат да се реши вашите прашања во рок од 24 часа.Посветени на обезбедување на вас со квалитетот по-продажбата на услугата.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите