.

.

20 Парчиња 5oz Валентин Срце Облик Стаклена Тегла Шишиња со Плута Капаци Мали Срце од Стакло Сакаат Шишиња со Срцето Етикета Тагови и Стрингови за DIY Денот на Вљубенит

20 Парчиња 5oz Валентин Срце Облик Стаклена Тегла Шишиња со Плута Капаци Мали Срце од Стакло Сакаат Шишиња со

мислење на клиентот:

DEN 983.76
Достапност
Во достапна форма

Квалитетни Материјали : срцето очила се направени на квалитетот стакло материјали, цврсти и тешко, не е лесно да се скрши, на плута тапа се направени на квалитетот плута материјали, убава и практична, и етикетата ознаки се направени на квалитетот kraft хартија материјали, безбеден и сигурен.Гроздобер Занаетчиски Дизајни : на срце облик свадба корист е дизајниран со кристално јасна текстура и гроздобер елементи, што самиот функционална сад, убава вазна и пријатно декорација во било прилики.Големина Информации : пакетот содржи 20 парчиња срце облик мали стаклени шишиња кои мерка прибл. 10.5 x 4.7 x 8.2 cm/ 4.13 x 1.85 x 3.23 инчи, со 148 ml шише капацитет во течни, 20 парчиња срце облик kraft хартија картички и една ролна од јаже кои мерки прибл. 1000 cm/ 393.7 инчи.Слатка Збирки : на Денот на Вљубените срце облик на стаклени шишиња со corks може да се сместат лисја, песок, накит и други предмети, кои се погодни да бидат ставени на маса, автомобил и спална соба; пакетот доаѓа со тек на јаже за вас DIY потреби.Широк Апликации : мали тегли не се само идеални избори како свадба и Денот на Вљубените подароци, но, исто така, може да се примени за да се направи деликатна занаети и може да се стави некои слатки мали и ракотворби во шишиња за да ги направи повеќе убави.Креативни дизајни : теглите со плута капаци се дизајнирани со срце облик и романтични елементи, кои изгледаат живописни и стилски.Тие се погодни за вас да ги красат, која може да додадете убави embellishments за вашиот дом, стана centerpieces на вашата домашна декорација и да се создаде силна фестивал амбиент на вашиот дом.Лесно да одговара : со Оглед на едноставни и стилски дизајн, стаклените тегли со плута капаци се лесно за вас да одговара и со различни стилови на романтична прилики.Исто така, тие може да се задржи хармоничен со куќа стилови, која може да донесе освежен чувства.Карактеристики : Материјал : стакло, плута и kraft хартија во Боја : како слики покаже Големина : Срце облик стаклени тегли : прибл. 10.5 x 4.7 x 8.2 cm/ 4.13 x 1.85 x 3.23 инчи Јаже : прибл. 1000 cm/ 393.7 инчи Пакетот вклучува : 20 x Срце облик стаклени тегли 20 x Срце облик kraft хартија картички 1 x Јаже Белешки : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината.Бојата може да постои мала разлика поради различни екранот се прикажува.Гушење и ликвидација на опасности може да постои, ве молиме, чувајте ги подалеку од дофат на деца под 3 години.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите