.

.

Yoovo Смешно Цртан филм Главата Лице Маски,Лесни Ултра-Дише Перат Обновливи Windproof Маски, Прилагодлив Balaclava Balaclava се Соочуваат со Покритие Одговара Момчето Девојка Дец?

Yoovo Смешно Цртан филм Главата Лице Маски,Лесни Ултра-Дише Перат Обновливи Windproof Маски, Прилагодлив Balaclava

мислење на клиентот:

DEN 359.76
Достапност
Во достапна форма

❣️Материјал : високо квалитетен материјал, многу мека, дише, windproof, и dustproof.Со еластична прилагодливи уво куки, тоа може да одговара на цврсто и е лесно да се носат и полетување.Подобрување на удобност, флексибилност, и долготрајна издржливост. ❣️Прилагодливи маска : нема fogging, погоден за децата носи очила.Обетки се меки и нема да се повлече ушите. ❣️Совршена големина за деца : Децата се чувствуваат непријатно носи возрасни-големина маски и мора да се носи на обетки да се вклопуваат.Големина на овој мал лицето маска е многу погодна за мали се соочуваат децата на училишна возраст.Кога децата имаат нивната големина, тие се повеќе подготвени да носат маски. ❣️Дишење удобност : ребрата на маска се доволни за да се обезбеди доволно простор помеѓу маска и устата за удобно дишење.Децата може да се кандидира на игралиште за еден час дури и без да се допира нивната симпатична автомобил маски еднаш.Маската се вклопува удобно, не колапс, и не постојат празнини на двете страни.Не си го цица вашиот устата кога ќе се зборува. ❣️Чистење и нега : машина за миење или рака мие, брзо сушење, лесно да се грижи, трајни отворот.Не кајгана.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите