.

.

AkanaRika Божиќ Лице Маски за Жени Мажи Двојки се Соочуваат со Маски Неколку Маска Дише Обновливи Прилагодливи Перат Партија Подароци Украсни Маски

AkanaRika Божиќ Лице Маски за Жени Мажи Двојки се Соочуваат со Маски Неколку Маска Дише Обновливи Прилагодливи

мислење на клиентот:

DEN 1795.20
Достапност
Во достапна форма

????Материјал : 100% полиестер влакна.Заштитната маска не само што им носи утеха, но, исто така, те штити од прашина. ????Големина : 7.9x5.9 инчи (20x15 cm), совршен за мажите и жените.Пакување од 2, еден за него/неа, и еден за вас. ????Карактеристики : Мие, еднократно, удобно, стилски, dustproof, и дише.Опремен со два заменливи 5-слој на отпадните филтри и М-во облик на нос клипови.Во исто време, супер мека гума за џвакање уво кука исто така, може да се елиминира притисок на ушите, па како да се добие максимална удобност. ????Најдобар подарок : Божиќ неколку маски за лице може да биде најдобар избор за датуми, банкети, празници, неколку партии, Божик, Нова Година е Ден, ноќта на Вештерките, Денот на Вљубените и роденденски подароци. ????Апликацијата : Тие се соочуваат со маски се погодни за сопрузи, сопруги, партнери, девојки, двојки, љубители семеен собир, Божиќ партија, Нова Година партија, излегувам, се возат велосипеди, шопинг и др.Големина : 7.9×5.9 Инчен | Боја : Black2.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите