.

.

AkanaRika Само во Брак Маски Свадба Даровите за Невестата и Младоженецот Прилагодливи Перат Ангажман Невестата и Младоженецот Маска Декоративни Мажи Жени се Соочуваа?

AkanaRika Само во Брак Маски Свадба Даровите за Невестата и Младоженецот Прилагодливи Перат Ангажман Невестата

мислење на клиентот:

DEN 335.76
Достапност
Во достапна форма

????????Материјал : 100% полиестер влакна.Заштитната маска не само што им носи утеха, но, исто така, те штити од прашина. ????????Големина : 7.9x5.9 инчи (20x15 cm), совршен за мажите и жените.Пакување од 2, еден за него/неа, и еден за вас. ????????Карактеристики : Мие, еднократно, удобно, стилски, dustproof, и дише.Опремен со два заменливи 5-слој на отпадните филтри и М-во облик на нос клипови.Во исто време, супер мека гума за џвакање уво кука исто така, може да се елиминира притисок на ушите, па како да се добие максимална удобност. ????????Најдобар Подарок : Зетот, невестата маски и неколку маски може да биде најдобар избор за свадби, ангажмани, годишнини, датуми, банкети, празници, неколку партии, ноќта на Вештерките, Божиќ, Нова Година е Ден, Денот на Вљубените и роденденски подароци. ????????Апликацијата : Тие се соочуваат со маски се погодни за grooms, невестата, fiances, fiancée, партнери, девојки, сопрузи, сопруги, љубовници, парови семеен собир, Партија, излегувам, се возат велосипеди, шопинг и др.Големина : 7.9×5.9 Инчен | Боја : Black3.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите