.

.

Tweety Птица Лицето Маска За Обновливи, Перат, Дише И Еластична

Tweety Птица Лицето Маска За Обновливи, Перат, Дише И Еластична

мислење на клиентот:

DEN 719.52
Достапност
Во достапна форма

Дизајн Опис : Целосна Ширина Печатење, Една Страна Печатење Материјал Опис : 100% Полиестер (Полиестер).Производ Изведба : Тоа Е Направен Од Високо-Квалитет На Ткаенина, Што Е Многу Удобно И Лесно Да Се Носат, И Може Да Ја Спречи Инвазијата На Мали Честички И Полен Во Воздухот Од Чуден Мирис; Перат И Еднократно.Применливи Сценарио : Погоден За Велосипедизам, Кампување, Работи, Патувања, Качување И Секојдневна Употреба.Ве Заштити Од Магла, Магла, Возило На Издувните Гасови, Пасивното Пушење, Итн. (Не За Медицински Маска).Фитинг Изградба : Големина (Со Исклучок На Еластична Бенд) : 6.8 "X 4.7".Инструкции За Перење : Машина За Миење, Брзо Сушење, Лесно Се Грижи, Трајни, Не Се Користи Кајгана.Дизајн Опис : Целосна Ширина Печатење Материјал Опис : Направен Од 100% Полиестер Влакна Производ Изведба : Тоа Е Направен Од Високо-Квалитет На Ткаенина, Што Е Многу Удобно И Лесно Да Се Носат, И Може Да Ја Спречи Инвазијата На Мали Честички И Полен Во Воздухот Од Чуден Мирис; Перат И Еднократно.Применливи Сценарио : Погоден За Велосипедизам, Кампување, Работи, Патувања, Качување И Секојдневна Употреба.Ве Заштити Од Магла, Магла, Возило На Издувните Гасови, Пасивното Пушење, Итн. (Не За Медицински Маска) Монтирање Изградба : Големина (Со Исклучок На Еластична Бенд) : 6.8 "X 4.7" Перење Инструкции : Машина За Миење, Брзо Сушење, Лесно Се Грижи, Трајни, Не Се Користи Кајгана.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите