.

.

Xodus Иновации 1225LS Снегулка за вклучување/Исклучување На Допир Контрола Украс За Елка Светла, Бела

Xodus Иновации 1225LS Снегулка за вклучување/Исклучување На Допир Контрола Украс За Елка Светла, Бела

мислење на клиентот:

DEN 464.40
Достапност
Во достапна форма

100% Пластика.Претворете го вашиот елка светла за вклучување/исклучување со оваа контрола украс, едноставно допир на месинг украс да го елка светла и исклучување.Нема повеќе месинг тешко да се постигне електричниот приклучок и штекерот.Контроли до 1200 минијатурни елка светла(600 W), За внатрешна употреба.Стил : Снегулка.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите