.

.

Море Тим 73 Парчиња на Избрани Shatterproof Божиќ Топката Украси Собата Сезонски Декоративни Виси Украс Сет со Обновливи рачен Подарок Пакет за Празник Божиќ Дрво Декора?

Море Тим 73 Парчиња на Избрани Shatterproof Божиќ Топката Украси Собата Сезонски Декоративни Виси Украс Сет

мислење на клиентот:

DEN 1247.76
Достапност
Во достапна форма

НЕЖНИ БОЖИЌНИ УКРАСИ - Овие украси функција класичен и брзо шема на бои со висок квалитет сјајот, глазура, мат и sculptural база.Тие ќе облагородување вашето дрво за да го направите да изгледа јасна и привлечна.SHATTERPROOF БОЖИЌ УКРАСИ - Овие украси се направени на премијата и издржлива пластика за да се обезбеди одлична shatterproof перформанси, додека во споредба со традиционалните производи од стакло.Shatterproof украси се комбинираат убавина и сјај на вистински стакло со трајни практичност на пластика.ДЕЦА овозможувајќи за подобар договор од врвот до дното на најубаво украсен Tree Variety на Изглед - Нашите Украси дојде во многу варијации на бои, како што се глазура, мат, сјајот, polyhedron и маслото, за да ги растера светлина производство на разновидниот блескави effects Harmonious Боја Шеми - избравме за покривање на целиот спектар на бои; некои што се над врвот како топла розова, но секако престојуваат во рамките на традиционалните сака на Црвено и Gold Shatterproof - Нашите Украси се направени од издржлив и лесен пластични да се обезбеди одлична shatterproof перформанси.Овие украси ќе скокаат нагоре како пинг-понг топче кога падна на земја.Дури и по украси се задушени, пластични остатоци нема да предизвика никаква штета.Лесно се облекуваат вашиот елка со помош на овие пенливи и нежни Божиќни украси.Со глазура и сјајот заврши, украси може да се разбегуваат светло за производство на еден прекрасен блескави ефект.Овие украси се направени од издржлив и лесен пластични да се обезбеди одлична shatterproof перформанси.Овие украси ќе скокаат нагоре како пинг-понг топче кога падна на земја.Дури и по украси се задушени, пластични остатоци нема да предизвика никаква штета.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите