.

.

Дек Вратата Оркестарот | Вратата Удар Плоча - Месинг - Занатски Врежана Зачукуваше Шема - Завртка Планината – 6x30...

Дек Вратата Оркестарот | Вратата Удар Плоча - Месинг - Занатски Врежана Зачукуваше Шема - Завртка Планината

мислење на клиентот:

DEN 933.84
Достапност
Во достапна форма

ЗАШТИТА СО ШАРМ : Нашата зачукуваше метал удар плочи за надворешните врати, не само заштита на долниот дел на вашата врата од оштетување, но исто така додава убава малку шарм во вашиот дом е фасада.НЕ-МЕШАЊЕ ДИЗАЈН : Мерење 6"W x 30"L, ние препорачуваме на нашите kickplates за врати кои се 32" широк, па таму ќе биде 1" простор на двете страни да се задржи на удар плоча од мешање со врата рамки или времето соголување.ИЗДРЖЛИВИ & ДЕКОРАТИВНИ : На Уметничките зачукуваше месинг удар плоча е совршено декоративни акцент парче за вашиот дом е екстериерот, бидејќи тоа е издржлив, функционални, тоа ја заштитува вашата врата и да изгледа привлечно!.НАПРАВЕНИ ВО САД : Создадена од потрошни материјали, нашите удар плочи се и УВ отпорни на абразија, што ги прави идеална удар плоча за употреба за комерцијални и станбени врати.ГРИЖЕТЕ БЕСПЛАТНА ИНСТАЛАЦИЈА : Дали тоа е на цврсто дрво или челик врата, вклучени појавување на завртки ќе направи инсталацијата бриз.Ако имате било какви прашања, ние обезбеди лесно да се следат туториал за вас на нашата веб-страница.Зачувување на вратите.Обновувањето на Оштетени Врати.Времето заштитен во сите елементи.Scuff одбрана за станбен и деловен простор.Трајни и сигурни.Персонализирајте Го Вашиот Вратата.Направи вашата куќа вашиот дом.Врежана Удар Плочи.Врежани Удар Плочи.Традиционалните Удар Плочи.Заменлив Магнетни Удар Плочи.Подобрете го Изгледот на Вашиот Влез Начин.Создаде Уникатен Стил Што Трае.Да се издвоите Од Останатите.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите