.

.

PRO&Семејство 8 Pack! 32 Литри Пурпурна Корпата За Ѓубре. Комерцијални Ѓубре Сад. Состојка за отпадоци. Ѓубре. Отпад Корпа. Дом, Канцеларија Корпата За Ѓубре. Комерцијален

PRO&Семејство 8 Pack! 32 Литри Пурпурна Корпата За Ѓубре. Комерцијални Ѓубре Сад. Состојка за отпадоци. Ѓубре.

мислење на клиентот:

DEN 21119.76
Достапност
Во достапна форма

Доволно Објект Капацитет.Корпата за ѓубре Објект Капацитет е доволно доволно дека тоа нема да се пополни премногу брзо, но, доволно мала да се вклопи во тесни простори.Hands-Free Располагање.Не се лизга дизајн работи за да се спречува несреќи и е особено важно кога фрлање на тешки товари или одење на подови дека може да биде лизгава.Издржливи, тешки-должност пластична конструкција; држи за честа употреба и нема да рѓа, чип, или кора.Лесно собранието значи тоа може да бидат подготвени за употреба во само неколку минути.Мазни површини и contoured рабови се направи чистење и одржување лесно. 8 Pack Overoll Димензија : Комерцијална Корпата За Ѓубре.Комерцијални Ѓубре Сад.Состојка за отпадоци.Ѓубре.Отпад Корпа.Дом, Канцеларија Корпата За Ѓубре.Комерцијален Отпад корпа.Објектот Висина 27 3/4 "Топ Дијаметар од 25 1/2" Точка Капацитет 32 Литри Објект Color Purple Инсталација на Објектот Тип Самостојна Направен во Америка Да Објект Материјал Полиетиленски Форма Круг Стил Стационарен Објект Тип Состојка Кутии; Ѓубре Лименки Тежина 9.5 lb.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите