.

.

Мини Корпата За Ѓубре, Десктоп Корпата За Ѓубре, Канцеларија, Биро Автомобил Корпата За Ѓубре, Се Тресат Капак Корпата За Ѓубре

Мини Корпата За Ѓубре, Десктоп Корпата За Ѓубре, Канцеларија, Биро Автомобил Корпата За Ѓубре, Се Тресат Капак

мислење на клиентот:

DEN 2179.20
Достапност
Во достапна форма

Се тресат Покрие дизајн, ротирање и подвижен капак, 360 степени се тресат маска, печат ѓубре по затворањето на капакот за да се спречи миризбата од ширење, што се користи за десктоп складирање, кора, хартија за белешки и други ѓубре.На кружни дизајн заштедува простор, на изглед е мал и волумен е голем.Тоа добро функционира во автомобил и да можат да бидат ставени во купот на носителот на автомобил,многу погоден за мал стапало.Ова е пренослив корпата за ѓубре.Тоа може да биде ставен во кујна, дневна соба, купатило, спална соба, канцеларија, автомобил, итн.никаде.Еколошки пластични материјали, нема чуден мирис, дебела и текстура.Имајте на десктоп чиста и уредна, го користите во секојдневниот живот, е добар помошник за чистење на десктоп, животот е поудобно. [Description]Направени од PP материјал, безбедно, трајни и животната средина .Може да се користи во автомобил, дом, канцеларија, итн, може да се користи како ткиво кутија, корпата за ѓубре, ashtray, купот на носителот или парички држачот.Може да се користи во автомобил, дом, канцеларија, итн, може да се користи како ткиво кутија, корпата за ѓубре, ashtray, купот на носителот или парички држачот.Тоа е лесно да се извади тресат капакот од корпата за ѓубре да го чисти ѓубрето.Кога треба да се фрли надвор ѓубре во текот на патување, тоа е удобен и лесен.[Спецификации]Тип : Ѓубре Can Material : PPSize : 16.5x8cm Color : светло жолта,бела,зелена,biue[Белешки]1. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики. 2. Ве молиме овозможи 1-3 см мерење на отстапување се должи на рачно мерење.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите