.

.

EPAuto Водоотпорен Автомобил корпата за Ѓубре со Капак и Џеб, Маскирна Сина

EPAuto Водоотпорен Автомобил корпата за Ѓубре со Капак и Џеб, Маскирна Сина

мислење на клиентот:

DEN 232.80
Достапност
Во достапна форма

2.0 Литри Капацитет Голема Ѓубре за Одржување на Вашето Возило Чистење, Организирани, Слободни од Ѓубре. 10 парчиња ѓубре кеси вклучени.Вграден-во Водоотпорен Внатрешни работи со Добра Структура, за да се задржи Бин Подалеку од Падот.Капак со Еластична Отварање да Остане Ѓубре Надвор од Очите, Додека Одржување на Пристап на Бин Лесно.Сврзувачки елементи на Капакот Престојуваат Капак Близок и Лесно да се Отворени.Сврзувачки елементи на Дното за да се Избегне Бин Движат Околу додека Возите.Големина : 10.5" x 8.25" x 6.75" со Прилагодлив Тока 13.5" ~ 24".Автомобил Седиштето & Backseat Организатор со Голема површина.Автомобил Ѓубре Лименки задржи вашето возило чистење, организирани, надвор од ѓубре.Багажникот Организатор нека вашиот камион изгледа убаво и уредно.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите